SymbolRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Ashley_Black
Hozzászólások száma : 7
Join date : 2017. Apr. 28.

Los Santos Police Departmen FK pályázása Empty Los Santos Police Departmen FK pályázása

Szomb. Ápr. 29, 2017 9:59 pm
Los Santos Police Departmen FK pályázása Sapd-b14

~IC ~

Neve:-Ashley Black-

Születési helye, ideje:-1996.06.20 Los Santos Hospital-

Mióta él a városban?-8 éve élek ebben a városban.-

Neme:-Nő-

Állampolgársága:-United States -

Lakcíme:-Octane Springs 21.-

Szolgált már valaha más rendvédelmi szervezet köreiben?-Igen, a Nemzeti Adó- és Vámhivatalnál dolgoztam, meg korábban az LSPD-ben is szolgáltam.-

Miért pont maga legyen akit felveszünk?(ajánló levél 4-5 mondat)-Kitartó, lelkes ember vagyok. Továbbá szeretek csapatban dolgozni. Fizikailag és szellemileg megfelelő lennék, hogy szolgálhassam a hazámat. A fegyverek kezelése sem okozna gondot. Valamint nem adnék ki a kezem közül olyan munkát hogy azzal figyelmeztetést kapjak, vagy egyből kirúgást az állománytól. Valamint csapatmunkában is jól működök együtt.-

Jelenlegi munkahelye:-Nincs jelenleg munkahelyem.-


Korábbi munkahelye(i):-Nemzeti Adó- és Vámhivatal, Los Santos Police Department, See City Government-


Miért szeretne a Los Santos Police Department köreiben szolgálni?(3-4 mondat)-Nos azért szeretnék itt szolgálni, mert visszakötnek azok a pillanatok mikor a társaimmal szolgáltam. Valamint engem a rend fent tartása is köt ehhez a munkához.-


Elfogadja hogy szükség helyzetben akár 24 órás szolgálatban kell lennie?-Igen, elfogadom.-

~Önéletrajz(15-20 mondat)~
Név: Ashley Black
Születési dátum: 1996.06.20
Telefon: +1 72 98 24 752
Lakcím: Los Santos Octane Springs 21.

Célkitűzés: Szeretném folytatni a pályafutásomat rendvédelmi téren egy elég nagy rendfokozaton a rendőrségen belül.
Szakmai tapasztalat

Tanulmányok
1996-2002 Los Santos Manchester Avenue Elementary School
2002-2006 Los Santos Venice High School

Nyelvismeret
Magyar: Anyanyelv
Német: Alapfokú nyelvismeret
Angol: Középfokú nyelvismeret
Egyéb: MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook), XY számlázási program
Hobbi: Rendszeresen sportolok, szeretek jó formában lenni.


~Speciális kérdések~

Hogy zajlik le egy szakszerû igazoltatás, lépésrõl, lépésre?-1. Megaphonon keresztül felszólítjuk a gépjárművet(Húzódjon az út szélére és szálljon ki a gépjárműből)
2. Rádiókapcsolat felvétele a központtal hogy igazoltatás van folyamatban
3. Bemutatkozni hogy mi a nevem, rendfokozatom, jelvényszámom, és hogy milyen rendvédelmi szervezettől jövök.
4. Fontosabb iratokat elkérni az adott személytől(személyi igazolvány, jogosítvány, útlevél)
5. Az autó átvizsgálása(csomagtér, motorház, belsőtér)
6. Elköszönni a személytől, valamint felvenni újra a rádiókapcsolatot a központtal hogy az igazoltatásnak vége, és minden rendben volt.
-

Minként fog el egy menekülõ jármûvet?-Először is erősítést hívnák rádión keresztül. Ez után a megfelelő helyszínen(városon kívül/lakott területen kívül) ahol nincs lakott terület, az autó oldalához megyünk kicsit majd bevetném a PIT manővert a gépjárművön.-

Jellemezze az MP5 típusú gépfegyvert:-Egy automatikusan lövő géppisztoly. 9x9mm Parabellum töltényt kell használni ehhez a géppisztolyhoz. Az 1960-as években találták fel Németországon belül a Polizei kommandósai számára tervezték ezt a fegyvert.-

Jellemezze az M4A1 típusú gépkarabélyt:-Az M4A1-es fegyver a gépkarabélyok családjába származik. Az M4A1 gépkarabélynak a lőszerének típusa a 5,56×45 mm NATO lőszer. Elég gyorsan tud lőni vele, valamint a tölténye is erősen áthatolhat az emberi testen. A tárjában 1x30 töltény fér el, percen ként 900 körüli lőszert tud lőni. Az amerikai egyesült államok fejlesztette ki ezt a gépkarabély tipust a National Guard számára, valamint az amerikai SWAT is használja jelen pillanatban. Valamint több ország is vett ezekből készleteket. Egy gránátvetőt is lehet hozzá csatlakoztatni, ekkor 2 funkcióba helyezhető a fegyver.-

Miként cselekszik egy bankrablás folyamán?-Ez rendfokozattól is függ, hogy milyen feladatokat végzünk. Mivel a kezdők kadét ként kezdik a pályafutásukat a rendőrségnél, ezért az út lezárása, civilek biztonságba helyezése, valamint a terep biztosítása.-

~OOC~

Karaktered neve:-Ashley Black-

Karaktered szintje:-1-

Elõzõ frakcióid és ott elért rangjaid:-4x voltam az LSPD-ben, ott Törzsőrmester voltam. Ez után a NAV-ba mentem, ott is Törzsőrmester rangon végeztem, végül az önkormányzatba kötöttem ki Főtestőr pozícióba.-

Korod:-16-

Menyi idõt tudsz naponta játszani?-  Több órát tudok eltölteni naponta a szerveren.-

Kezelõfelület szerinti aktívságod?-0 óra(1es szint)-

Használsz TeamSpeak 3-t?-Nem.-
edes

Rangnevek/Rangok:
Próbaidős
Őrvezető
Tizedes
Szakaszvezető
Őrmester
Törzsőrmester
FőTörzsőrmester
Zászlos
Törzszászlós
Főtörzszászlos
Hadnagy
FőHadnagy
Százados
Őrnagy
Alezredes
Ezredes
Dandártábornok
Vezérőrnagy(Alleader)
Altábornagy(Leader)
VezérEzredes(Főleader)

Miiért szeretnél rendőr főleader lenni?
Mert sokszor voltam már rendőr úgyan úgy mint taxis pl. rendőr voltam a SeeRPG-n elértem a Törzsőrmesteri rangomat, arra nagyon büszke voltam, és szeretném folytatni ezen a szerveren is a rendőrt.

Miért pont téged válasszunk?
Mert alkalas vagyok és szerintem RP-s vagyok, ezért gondolom.
avatar
Jack_Johnson
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Apr. 29.

Los Santos Police Departmen FK pályázása Empty Re: Los Santos Police Departmen FK pályázása

Vas. Ápr. 30, 2017 1:40 pm
Nem támogatom, mivel elég rövid, csak a rangok teszik hosszúvá.
avatar
Chris
Tulajdonos
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 59
Join date : 2017. Apr. 13.
https://symbolrpg.hungarianforum.com

Los Santos Police Departmen FK pályázása Empty Re: Los Santos Police Departmen FK pályázása

Vas. Ápr. 30, 2017 8:00 pm
Jó lenne ez, csak már van a frakciónak alleadere. Keress fel IG és megdumáljuk, lehetsz majd talán AlLeader.
Ajánlott tartalom

Los Santos Police Departmen FK pályázása Empty Re: Los Santos Police Departmen FK pályázása

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.