SymbolRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
levi991122
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Apr. 25.

Admin jelenkezésem Empty Admin jelenkezésem

Kedd Ápr. 25, 2017 3:07 pm
Admin jelentkezési minta

Neved:[Molnár Levente]
Korod:[17]
Aktivitásod:[mindennap majdnem 3-4 óra]

Miért pont téged válasszunk?
[Megértő vagyok segítő kész úgy mond mar korba is ott vagyok hogy mindjárt 18 leszek]

Hogy végeznéd a munkád?
[A munkámnak megfelelően minden tőlem telhetőt megtennék a szerverért]

Miért pont ide jelentkezel?
[Látom hogy egy nagyon jó közösség kezd kialakulni és szeretném minél jobb közösséget kialakítani ]

Mi egy adminisztrátor feladata szerinted?
[Segíteni a játékosoknak a feladathoz híven levenni a többi adminisztrátortól a terhet mindent megtenni ami az ő feladata]

Magadról:(10 mondat minimum)
[Molnár Leventének hívnak .17 éves vagyok.És van egy 8 éves testvértem is.1999.november 22.én születtem Ózdon.A Szikszibe középsuliba járok . 11.-es vagyok.Kedvenc tantárgyam a Tesi és a Biológia. Kézilabdázom 9 éve és nagyon szeretem. És a Miskolci rendészetire szeretnek menni tovább tanulni. Nagyon sokat szoktunk meccsre menni. így próbálom a szabadidőmet úgy csinálni, hogy tudjak majd a szerverrel is foglalkozni nagyon sokat.][]
Jason_Johnson
Jason_Johnson
Hozzászólások száma : 3
Join date : 2017. Apr. 23.

Admin jelenkezésem Empty Re: Admin jelenkezésem

Kedd Ápr. 25, 2017 10:06 pm
Én úgy érzem, hogy tudtál volna még mit írni.... Engem ez nem győzött meg, és nem vett rá arra hogy akarjak veled dolgozni... A korod miatt lennél alkalmas a feladatra, illetve mert megértő vagy? Az Admin dolga nem a közösség kialakításáról szól... Neharagudj, hogy nyers voltam de én nem támogatom.
avatar
Chris
Tulajdonos
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 59
Join date : 2017. Apr. 13.
https://symbolrpg.hungarianforum.com

Admin jelenkezésem Empty Re: Admin jelenkezésem

Vas. Ápr. 30, 2017 7:57 pm
Elutasitva.
Én úgy érzem, hogy tudtál volna még mit írni.... Engem ez nem győzött meg, és nem vett rá arra hogy akarjak veled dolgozni... A korod miatt lennél alkalmas a feladatra, illetve mert megértő vagy? Az Admin dolga nem a közösség kialakításáról szól... Neharagudj, hogy nyers voltam de én nem támogatom. írta:
Ajánlott tartalom

Admin jelenkezésem Empty Re: Admin jelenkezésem

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.