SymbolRPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Daniel_La_Mitch.
Hozzászólások száma : 1
Join date : 2017. Apr. 29.

Admin jelentkezés Empty Admin jelentkezés

Szomb. Ápr. 29, 2017 2:48 pm
center]Admin jelentkezési minta

Neved:Kovács Tomi
Korod:18
Aktivitásod:8 óra kb

Miért pont téged válasszunk?
Voltam már admin, sőt admincontroller is és megfelelő voltam sok híres szerverren, megértő vagyok és jól ki jövök az adminteamal, szeretek segíteni a playereknek, segítőkész vagyok és kedves Very Happy, szerintem alkalmas vagyok az adminisztráció elvégzésére.

Hogy végeznéd a munkád?
Jól végzem a munkámat, legtöbbszőr a playereknek segítek, ha valaki nonozik vagy hacker, először is megfigyelem és utána bannolom szerintem jól végzem a munkámat, sokan is mondták.

Miért pont ide jelentkezel?
Mert szerintem ez egy egyedi szerver, és van lehetőség hogy ide jelentkezek akkor gondolkoztam és elhatároztam hogy ide is eljönnék adminkodni.

Mi egy adminisztrátor feladata szerinted?
Az adminisztrátor dolga az hogy, a playereknek segítsen ha valaki pl:. csal, nonozik azt ajbe teszem vagy bannolom aki csal szóval értem hogy mit kell csinálni az adminisztrátornak, és értem a dolgomat

Magadról:(10 mondat minimum)
Kovács Tomi-nak hívnak 7 éve játszok a SA:MP-al, régen csak stuntoltam meg dm szerverreken játszotam, de meguntam és utána nézegetem az rp szerverreket videókat,
és megtanultam rpzni. Viszont amikor meglátam ezt a szervert akkor látam a reményt és elkezdtem a szerver íránt érdeklődni és elhatároztam hogy ide jelentkezem adminnak hátha van esélyem. IG nevem Daniel La Mitch, pályafutások: Régen fayrpg-n voltam 1* admin de utána meguntam azt a szervert is és kiéptem nem volt már értelme ott lenni. Utána keresgedtem szerverreket, és tanáltam párat ott is rpztem, de viszont már azok megszüntek, szóval most ezt megtanáltam és itt próbálok egy új pályafutást elkezdeni Smile kb ennyit tudok mondani remélem ennyi elég lesz ! .
[/center]
avatar
Chris
Tulajdonos
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 59
Join date : 2017. Apr. 13.
https://symbolrpg.hungarianforum.com

Admin jelentkezés Empty Re: Admin jelentkezés

Szomb. Ápr. 29, 2017 4:36 pm
Nem minta szerint van kitöltve! 24 órát adok!
avatar
Chris
Tulajdonos
Tulajdonos
Hozzászólások száma : 59
Join date : 2017. Apr. 13.
https://symbolrpg.hungarianforum.com

Admin jelentkezés Empty Re: Admin jelentkezés

Vas. Ápr. 30, 2017 7:56 pm
Nem lett azóta módositva. Elutasitva
Ajánlott tartalom

Admin jelentkezés Empty Re: Admin jelentkezés

Vissza az elejére
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.